Каталан теле әйтелеше яздырылмаган сүзләр

Тел: Каталан теле [Català] Яңадан Каталан теле битенә

257 әйтелеше яздырылмаган сүзләр. Яңадан Каталан теле битенә [Català]
  • «sacar» әйтелешен яздыруsacar [download, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «rajar» әйтелешен яздыруrajar [verbos, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «radicar» әйтелешен яздыруradicar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «saciar» әйтелешен яздыруsaciar [verbos, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «talentejar» әйтелешен яздыруtalentejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «Talar» әйтелешен яздыруTalar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «radiografiar» әйтелешен яздыруradiografiar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «radiotelegrafiar» әйтелешен яздыруradiotelegrafiar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «sacrificar» әйтелешен яздыруsacrificar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «sacsar» әйтелешен яздыруsacsar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «sacarificar» әйтелешен яздыруsacarificar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «raïmar» әйтелешен яздыруraïmar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «narrar» әйтелешен яздыруnarrar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «macular» әйтелешен яздыруmacular [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «jornalejar» әйтелешен яздыруjornalejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «paginar» әйтелешен яздыруpaginar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «joguinejar» әйтелешен яздыруjoguinejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «jaure» әйтелешен яздыруjaure [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «lapidar» әйтелешен яздыруlapidar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «lapidificar» әйтелешен яздыруlapidificar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «obliterar» әйтелешен яздыруobliterar [verbo, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «jaupar» әйтелешен яздыруjaupar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «il·lustrar» әйтелешен яздыруil·lustrar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «lassar» әйтелешен яздыруlassar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «imantar» әйтелешен яздыруimantar [verbo, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «maduixar» әйтелешен яздыруmaduixar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «madurrar» әйтелешен яздыруmadurrar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «lamentar» әйтелешен яздыруlamentar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «quedar» әйтелешен яздыруquedar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «pair» әйтелешен яздыруpair [anatomie, Legs, feet, verb - infinitiu, verb - infinitive]