Каталан теле әйтелеше яздырылмаган сүзләр (Majà дән acolorar гә кадәр)

Тел: Каталан теле [Català] Яңадан Каталан теле битенә

234 әйтелеше яздырылмаган сүзләр. Яңадан Каталан теле битенә [Català]
  • «Majà» әйтелешен яздыруMajà [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Amalberta» әйтелешен яздыруAmalberta [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Junoi» әйтелешен яздыруJunoi [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Julita» әйтелешен яздыруJulita [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Macra» әйтелешен яздыруMacra [Toponomastic, first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Macrina» әйтелешен яздыруMacrina [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «juniper» әйтелешен яздыруjuniper [plant, first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Macària» әйтелешен яздыруMacària [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Macrobi» әйтелешен яздыруMacrobi [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Macrí» әйтелешен яздыруMacrí [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Maclovi» әйтелешен яздыруMaclovi [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Macedó» әйтелешен яздыруMacedó [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Macut» әйтелешен яздыруMacut [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Jventí» әйтелешен яздыруJventí [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Justuri Jutta» әйтелешен яздыруJusturi Jutta [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Justi» әйтелешен яздыруJusti [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Junià» әйтелешен яздыруJunià [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Juiana» әйтелешен яздыруJuiana [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Madalberta» әйтелешен яздыруMadalberta [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «Macrònia» әйтелешен яздыруMacrònia [first names, names, noms propis, sants o santes]
  • «birbar» әйтелешен яздыруbirbar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «acondiciar» әйтелешен яздыруacondiciar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «acorar. acordar» әйтелешен яздыруacorar. acordar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «acolorar» әйтелешен яздыруacolorar [verb - infinitiu, verb - infinitive]