Каталан теле әйтелеше яздырылмаган сүзләр (guerrejar дән fogatjar гә кадәр)

Тел: Каталан теле [Català] Яңадан Каталан теле битенә

314 әйтелеше яздырылмаган сүзләр. Яңадан Каталан теле битенә [Català]
  • «guerrejar» әйтелешен яздыруguerrejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «guerxar» әйтелешен яздыруguerxar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «guerxejar» әйтелешен яздыруguerxejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «guilloixar» әйтелешен яздыруguilloixar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «guimbar» әйтелешен яздыруguimbar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «guinyar» әйтелешен яздыруguinyar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «guinyolar» әйтелешен яздыруguinyolar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «gustejar» әйтелешен яздыруgustejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «guindar» әйтелешен яздыруguindar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «gustar» әйтелешен яздыруgustar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «grifolar» әйтелешен яздыруgrifolar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «grifolejar» әйтелешен яздыруgrifolejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «grifollar» әйтелешен яздыруgrifollar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «grifonar» әйтелешен яздыруgrifonar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «groguejar» әйтелешен яздыруgroguejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «gronxejar» әйтелешен яздыруgronxejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «gronxolar-se» әйтелешен яздыруgronxolar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «gruar» әйтелешен яздыруgruar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «grufar» әйтелешен яздыруgrufar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «grumar» әйтелешен яздыруgrumar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «grumejar» әйтелешен яздыруgrumejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «guaixar» әйтелешен яздыруguaixar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «guaretar» әйтелешен яздыруguaretar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «güellar» әйтелешен яздыруgüellar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «grimpar» әйтелешен яздыруgrimpar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «grillar» әйтелешен яздыруgrillar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «francesitzar» әйтелешен яздыруfrancesitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «franjar» әйтелешен яздыруfranjar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «fogar» әйтелешен яздыруfogar [fogar, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • «fogatjar» әйтелешен яздыруfogatjar [verb - infinitiu, verb - infinitive]