Сүзнең әйтелешен яздыру

Биредә төрле телләрнең әйтелеше яздырылмаган сүзләрен сайлап алып була.

Сүзләр

  • «díspeagadh» әйтелешен яздыру díspeagadh [Dervish, English]
  • «Céide» әйтелешен яздыру Céide
  • «Huair» әйтелешен яздыру Huair
  • «brotiarna» әйтелешен яздыру brotiarna
  • «cairide» әйтелешен яздыру cairide
  • «moville» әйтелешен яздыру moville
  • «quoirin» әйтелешен яздыру quoirin
  • «Danann» әйтелешен яздыру Danann
  • «is aoibhinn liom mo mhamaí» әйтелешен яздыру is aoibhinn liom mo mhamaí
  • «sciorr» әйтелешен яздыру sciorr
  • «Ciabhan» әйтелешен яздыру Ciabhan
  • «anas» әйтелешен яздыру anas
  • «Séadhna» әйтелешен яздыру Séadhna
  • «Damhnaic» әйтелешен яздыру Damhnaic
  • «Usquebaugh» әйтелешен яздыру Usquebaugh
  • «skeoughvosteen» әйтелешен яздыру skeoughvosteen
  • «Tlachtga» әйтелешен яздыру Tlachtga [places]
  • «Dunvegan» әйтелешен яздыру Dunvegan
  • «Leoid» әйтелешен яздыру Leoid
  • «Aizel» әйтелешен яздыру Aizel
  • «smid» әйтелешен яздыру smid [professions, people, work, noun]
  • «biúró» әйтелешен яздыру biúró
  • «ba mhaith liom a bheith i mo aonar» әйтелешен яздыру ba mhaith liom a bheith i mo aonar
  • «Is maith liom thú» әйтелешен яздыру Is maith liom thú
  • «samradh» әйтелешен яздыру samradh
  • «Óge» әйтелешен яздыру Óge
  • «mag» әйтелешен яздыру mag [noun singular, főnév, teilt?Belgie]
  • «Oireachtaigh» әйтелешен яздыру Oireachtaigh
  • «Rabhthas» әйтелешен яздыру Rabhthas
  • «Máire Proinséas Nic Shandair» әйтелешен яздыру Máire Proinséas Nic Shandair [Mary Frances sanderford]
  • «Rory Brandon McCrory» әйтелешен яздыру Rory Brandon McCrory [Myself]
  • «Brandon Scott McCrory» әйтелешен яздыру Brandon Scott McCrory [Myself]
  • «ramhraithe» әйтелешен яздыру ramhraithe
  • «ramhrú» әйтелешен яздыру ramhrú
  • «Scuabtuinne» әйтелешен яздыру Scuabtuinne [Mannannan Mac Lir, mythology, celtic]
  • «chlúdaigh» әйтелешен яздыру chlúdaigh
  • «ciaptha» әйтелешен яздыру ciaptha
  • «loisc» әйтелешен яздыру loisc
  • «Dubnos» әйтелешен яздыру Dubnos [theology]
  • «albius» әйтелешен яздыру albius [Otherworld]
  • «éirim» әйтелешен яздыру éirim
  • «mhic suibhne» әйтелешен яздыру mhic suibhne
  • «uisge» әйтелешен яздыру uisge [water]
  • «gheofaí» әйтелешен яздыру gheofaí
  • «boghta» әйтелешен яздыру boghta
  • «Biliu» әйтелешен яздыру Biliu [World Tree, Irish, Druids, Tree of Victory]
  • «snámhaí» әйтелешен яздыру snámhaí
  • «tsneachta» әйтелешен яздыру tsneachta [nasal vowel]
  • «samhraí» әйтелешен яздыру samhraí [samhradh, nominative plural]
  • «leoin» әйтелешен яздыру leoin

Гыйбарәләр / җөмләләр

  • «sitheil le nadar» әйтелешен яздыру sitheil le nadar [Мәкальләр & Әйтемнәр]
  • «forbróir bogearraí» әйтелешен яздыру forbróir bogearraí [Башкалар]
  • «Seacht Suailci' Na Maighdine Muire» әйтелешен яздыру Seacht Suailci' Na Maighdine Muire [Титул]
  • «Grand daughter of sweeney» әйтелешен яздыру Grand daughter of sweeney [Башкалар]
  • «a chorí» әйтелешен яздыру a chorí [Башкалар]
  • «am codlata» әйтелешен яздыру am codlata [Башкалар]
  • «Tá dínit an duine dosháraithe.» әйтелешен яздыру Tá dínit an duine dosháraithe. [Башкалар]
  • «dínit an duine» әйтелешен яздыру dínit an duine [Башкалар]
  • «an Aontais Eorpaigh» әйтелешен яздыру an Aontais Eorpaigh [Башкалар]
  • «aon rud eile» әйтелешен яздыру aon rud eile [Башкалар]
  • «Beannachtai Na Casca Oraibh!» әйтелешен яздыру Beannachtai Na Casca Oraibh! [Башкалар]
  • «A Thiarna, ní fiú mé go dtiocfá faoi mo dhíon, ach abairse an focal agus leighasfar manam.» әйтелешен яздыру A Thiarna, ní fiú mé go dtiocfá faoi mo dhíon, ach abairse an focal agus leighasfar manam. [Мәкальләр & Әйтемнәр]
  • «A Thiarna, ní fiú mé go dtiocfá faoi mo» әйтелешен яздыру A Thiarna, ní fiú mé go dtiocfá faoi mo [Мәкальләр & Әйтемнәр]
  • «Aibrean an t ochtu» әйтелешен яздыру Aibrean an t ochtu [Башкалар]
  • «labhraíonn sí le tuin ait chainte - she has a strange accent» әйтелешен яздыру labhraíonn sí le tuin ait chainte - she has a strange accent [Башкалар]
  • «saobhadh (saorbhriathar)» әйтелешен яздыру saobhadh (saorbhriathar) [Башкалар]
  • «agus seo a leanas ifreann liom» әйтелешен яздыру agus seo a leanas ifreann liom [Өземтәләр]
  • «Ath bhliain faoi mhaise» әйтелешен яздыру Ath bhliain faoi mhaise [Башкалар]
  • «Ní bhfuair mé ach 2/5 sa scrúdú!» әйтелешен яздыру Ní bhfuair mé ach 2/5 sa scrúdú! [Гадәти гыйбарәләр]
  • «seoithín na gaoithe sna crainn» әйтелешен яздыру seoithín na gaoithe sna crainn [Башкалар]
  • «Tagann gach aon rud lena iomrá ach madadh rua agus marbhán.» әйтелешен яздыру Tagann gach aon rud lena iomrá ach madadh rua agus marbhán. [Мәкальләр & Әйтемнәр]