Сүзнең әйтелешен яздыру

Биредә төрле телләрнең әйтелеше яздырылмаган сүзләрен сайлап алып була.

  • «chuachadh» әйтелешен яздыру chuachadh
  • «tógadh» әйтелешен яздыру tógadh
  • «tnáitheadh» әйтелешен яздыру tnáitheadh
  • «ar chuireadh» әйтелешен яздыру ar chuireadh
  • «tagadh» әйтелешен яздыру tagadh
  • «driogadh» әйтелешен яздыру driogadh
  • «a chuireadh» әйтелешен яздыру a chuireadh
  • «chuireadh» әйтелешен яздыру chuireadh
  • «thógadh» әйтелешен яздыру thógadh
  • «dháileadh» әйтелешен яздыру dháileadh
  • «ndéanfadh» әйтелешен яздыру ndéanfadh
  • «ghearradh» әйтелешен яздыру ghearradh
  • «bhriseadh» әйтелешен яздыру bhriseadh
  • «féachadh» әйтелешен яздыру féachadh
  • «tugadh» әйтелешен яздыру tugadh
  • «chailleadh» әйтелешен яздыру chailleadh
  • «ghlanadh» әйтелешен яздыру ghlanadh
  • «chroitheadh» әйтелешен яздыру chroitheadh
  • «béiceadh» әйтелешен яздыру béiceadh
  • «bhuaileadh» әйтелешен яздыру bhuaileadh
  • «sheinneadh» әйтелешен яздыру sheinneadh
  • «seinneadh» әйтелешен яздыру seinneadh
  • «dhíoladh sí» әйтелешен яздыру dhíoladh sí
  • «dhíoladh» әйтелешен яздыру dhíoladh
  • «cuaigh» әйтелешен яздыру cuaigh
  • «músclaíodh» әйтелешен яздыру músclaíodh
  • «osclaíodh» әйтелешен яздыру osclaíodh
  • «d'athraíodh» әйтелешен яздыру d'athraíodh
  • «maraíodh» әйтелешен яздыру maraíodh
  • «Labhraíodh» әйтелешен яздыру Labhraíodh [passive, past tense]
  • «thuigfí» әйтелешен яздыру thuigfí
  • «chloisfidh» әйтелешен яздыру chloisfidh [clois]
  • «léifimid» әйтелешен яздыру léifimid [Irish]
  • «d'imreofaí» әйтелешен яздыру d'imreofaí
  • «Dheineadar» әйтелешен яздыру Dheineadar
  • «beadh» әйтелешен яздыру beadh
  • «caithigí» әйтелешен яздыру caithigí [caith conjugation]
  • «go gcaithe» әйтелешен яздыру go gcaithe [caith conjugation]
  • «a chaithfidh» әйтелешен яздыру a chaithfidh [caith conjugation]
  • «chatí» әйтелешен яздыру chatí [caith conjugation]
  • «a chaitheadh» әйтелешен яздыру a chaitheadh [caith conjugation]
  • «chaithidís» әйтелешен яздыру chaithidís [caith conjugation]
  • «chaitheadh sé» әйтелешен яздыру chaitheadh sé [caith conjugation]
  • «chaiteá» әйтелешен яздыру chaiteá [caith conjugation]
  • «chaithinn» әйтелешен яздыру chaithinn [caith conjugation]
  • «caitheadh» әйтелешен яздыру caitheadh [caith]
  • «caitear» әйтелешен яздыру caitear [caith conjugation]
  • «a chaitheas» әйтелешен яздыру a chaitheas [chaith]
  • «chaithimis» әйтелешен яздыру chaithimis [chaith, conjugatio]
  • «chaitheadh» әйтелешен яздыру chaitheadh [caith conjugation]